Plockmat
Lökringar är ett populärt tillbehör som passar till många maträtter, såsom hamburgare, pommes frites och sallader. De finns i många olika varianter, som hela lökringar, hackade lökringar och lökringar med ölpanering. Lökringar är enkelt att tillaga och passar både för restauranger, storkök, grillkök och foodtrucks.
120,98 kr/kg
#592701
6 x 1 kg
725,88 kr
69,98 kr/kg
#1000012976
6 x 1 kg
419,90 kr
117,16 kr/kg
#3111
10 x 250 g
292,90 kr
117,16 kr/kg
#3112
10 x 250 g
292,90 kr








