25 479 kunder utmanar livsmedelsbranschen 4,7 av 5 från 2049 omdömen Välj ditt pris helt utan avtal
Skapa konto

Kategorier

  • Färdiglagat
  • Kaffe, Te & Choklad
  • Juice, Saft & Hälsodrycker
  • Läsk, Kolsyrat & Stilla
  • Energi- & Sportdrycker
  • Drinkmixers
  • Öl, Vin & Sprit

Populära produkter

  • Kaffe
  • Te
  • Iskaffe
  • Juice
  • Fruktdryck
  • Lemonad
  • Smoothie
  • Kombucha
  • Läsk & Soda
  • Energidryck
  • Funktionsdryck

Populära varumärken

  • Löfbergs
  • Clean Drink
  • Kiviks Musteri
  • Coca Cola
  • Monin
  • Lavazza
  • Vitamin Well
  • Zoegas
  • Red Bull
  • NOCCO
  • Gevalia

Utvalt

Drycker med extra energi

Drycker med extra energi

Löfbergs Kafferapport 2025

Löfbergs Kafferapport 2025

Coca-Cola — En lokal produktion

Coca-Cola — En lokal produktion

Så här serverar du riktigt vasst kaffe!

Så här serverar du riktigt vasst kaffe!

Kategorier

  • Torrvaror
  • Konserver & Inläggningar
  • Smaksättning
  • Olja, Vinäger & Sås
  • Bröd
  • Ost, Mejeri & Ägg
  • Frukt & Grönt
  • Kött & Fågel
  • Chark & Delikatess
  • Fisk & Skaldjur
  • Vegetariskt
  • Färdiglagat
  • Juice, Saft & Hälsodrycker

Populära produkter

  • Fläskkött
  • Mjöl
  • Kryddor
  • Potatis
  • Frallor & Portionsbröd
  • Grönsakskonserver
  • Frukt
  • Kyckling
  • Fisk
  • Köttbullar
  • Grönsaker

Populära varumärken

  • Santa Maria
  • Pedros
  • Felix
  • Fontana
  • Magnihill
  • Zeta
  • El Taco Truck
  • McCain
  • Scan
  • Feldts Fisk
  • Guldfågeln

Utvalt

197 nya artiklar från Arla

197 nya artiklar från Arla

Det är viktigt med pickles

Det är viktigt med pickles

Lätt som en plätt

Lätt som en plätt

Populära färska korvar

Populära färska korvar

Kategorier

  • Chark & Delikatess
  • Färdiglagat
  • Bakverk & Dessert
  • Godis & Choklad
  • Chips & Salta Snacks
  • Bars & Hälsosnacks
  • Glass & Tillbehör
  • Tuggummin & Tabletter
  • Smörgåsar & Snabblunch
  • Snus

Populära produkter

  • Choklad
  • Chips
  • Bars
  • Godis
  • Nötter
  • Oliver
  • Popcorn
  • Ölkorv
  • Ris- & Majskakor
  • Torkad Frukt
  • Pinnglass

Populära varumärken

  • Marabou
  • SIA Glass
  • Estrella
  • Delicato
  • Triumf Glass
  • OLW
  • Gray's Bakery
  • Fazer Konfektyr
  • Göteborgs Kex
  • 3 Vänner
  • Barebells

Utvalt

Krispiga snacks

Krispiga snacks

Färdiga smörgåsar

Färdiga smörgåsar

Bakverk & Dessert

Bakverk & Dessert

Lördag hela veckan?

Lördag hela veckan?

Kategorier

  • Djur & Barn
  • Torkpapper & Kvittorullar
  • Städning & Rengöring
  • Påsar, Handskar & Matfilm
  • Förpackningar & Takeaway
  • Servetter & Dukning
  • Köks- & Serveringsutrustning
  • Kontors- & Butiksutrustning
  • Apotek
  • Tvål & Hygien
  • Hem & Fritid

Populära produkter

  • Rengöringsmedel
  • Matboxar & Lock
  • Kontorstillbehör
  • Servetter
  • Städutrustning
  • Kantiner & Tillbehör
  • Påsar
  • Engångsartiklar
  • Toalettpapper
  • Köksredskap
  • Kastruller & Stekpannor

Populära varumärken

  • Papstar
  • Hendi
  • ECOLAB
  • Tork
  • Vileda Professional
  • Coffee Queen
  • Kontor
  • Pibox
  • Grumme
  • Bio Gen Active
  • Häxan

Utvalt

Därför bör ni sälja kondomer

Därför bör ni sälja kondomer

Saknas det en slev?

Saknas det en slev?

Vem ska städa?

Vem ska städa?

Sånt som gör att man doftar gott

Sånt som gör att man doftar gott

Kategorier

  • Nyheter
  • Kampanjer
  • Kort datum
  • Hela sortimentet
  • Färskvaruorder

Populära produkter

  • Produktlanseringar
  • Nyheter i sortimentet
  • Ekologiskt
  • Veganskt

Aktuellt

  • Fisk & Skaldjur från Vinga Seafood
  • Kött från Lupum Foods
  • Kyckling från Flevogold
  • Frukt & Grönt
  • Allt från Smålands Skafferi

Utvalt

Erbjudande på elavtal

Erbjudande på elavtal

Allt från Smålands Skafferi

Allt från Smålands Skafferi

Fossilfria leveranser!

Fossilfria leveranser!

Kaffe för din arbetsplats

Kaffe för din arbetsplats

Populära kategorier

  • Bakverk & dessert från Delicato
  • Kryddor från Santa Maria
  • Proteinbars från Barebells
  • Choklad från Marabou
  • Frukt & grönt från Everfresh
  • Läsk från Coca Cola
  • Kaffe från Gevalia
  • Pasta från Rummo
  • Hundglass från Hugo & Celine
  • Köttbullar från Scan
  • Vegetariskt från Anamma

Populära varumärken

  • Vitamin Well
  • Löfbergs
  • Pepsi
  • Zeta
  • Zoegas
  • Lavazza
  • Pedros
  • NOCCO
  • ECOLAB
  • Gevalia
  • Coca cola

Nytt i sortimentet

  • Stens i Åseda
  • Lakrids by Bülow
  • Falköpings Mejeri
  • Nonnas Gelato
  • Kontor
  • Pukka
  • Papstar
  • Tvärskogs Vilt
  • Fröyja
  • Mino
  • Beijing8
  • Knäreds Kyckling

Utvalt

Vitamin Well

Vitamin Well

Delicato

Delicato

Picadeli

Picadeli

JM Kött & Chark

JM Kött & Chark

Topplista för

  • Restaurang
  • Café
  • Hotell & konferens
  • Servicehandel
  • Dagligvaruhandel
  • Detaljhandel
  • Grossist
  • Gym, träning & förening
  • Kontor & arbetsplats
  • Offentlig verksamhet
  • Produktion

Topplistor produkter

  • Skinka för butik
  • Läsk & Soda för kiosk
  • Kyckling för restaurang
  • Fika för kontor
  • Energidrycker för gym
  • Skaldjur för café
  • Frukt för butik
  • Matboxar & Lock för restaurang
  • Bars för kassalinjen
  • Rengöringsprodukter för offentlig verksamhet
  • Kaffe för café

Topplistor varumärken

  • JM Kött & Chark för restaurang
  • NOCCO för kiosk
  • Oatly för café
  • Delicato för kontor
  • Solsken för restaurang
  • SIA glass för butik
  • Barebells för gym
  • Santa Maria för restaurang
  • Löfbergs för café
  • Picadeli för butik
  • Lipton för kontor

Utvalt

Kakor och bullar till fika

Kakor och bullar till fika

Allt för frukthyllan

Allt för frukthyllan

Färdiglagat mellan möten

Färdiglagat mellan möten

Energidrycker till kylen

Energidrycker till kylen

Nollställ filter
  • Matvaror
  • Torrvaror (6)
  • Konserver & Inläggningar (6)
  • Smaksättning (7)
  • Olja, Vinäger & Sås (12)
  • Sås (11)
  • Bakprodukter (5)
  • Kryddor (5)
  • Ärtor & Linser (4)
  • Färdiglagade måltider (2)
  • Paste (2)
  • Bönor (1)
  • Grönsakskonserv (1)
  • Ris & Gryn (1)
  • Sylt, Mos, Marmelad & Gelé (1)
  • Jäsmedel (2)
  • Mjöl (2)
  • Kondenserad mjölk (1)
  • Glutenfritt (4)
  • Mjölkfritt (10)
  • Laktosfritt (10)
  • Rumstempererat
  • Ekologisk (3)
  • Sista chansen (2)
  • FSC-certifierad (1)
  • KRAV-märkt (1)
  • Santa Maria (5)
  • Falksalt (3)
  • Pearl River Bridge (3)
  • Beijing8 (2)
  • SANTA MARIA AB (5)
  • Matkompaniet (4)
  • Arvid Nordquist Handelsaktiebolag (3)
  • Salinity AB (3)
  • Glasflaska (7)
  • Påse (6)
  • Burk (5)
  • Glasburk (2)
    Hittade 33 sökresultat för

    Bikarbonat matvaror

    Vill du ha ett lägre pris?

    Flexibel låg fri fraktgräns eller ett riktigt spetsat pris? Du får högre fast rabatt på hela sortimentet om du kan beställa mer åt gången.

    Logga in
    Skapa konto

    Bikarbonat

    Santa Maria, 42 g
    Används som jäsmedel vid bakning och fungerar även som syrareglerare i matlagning.
    I lager
    Bikarbonat
    5,85 kr/st
    #100453
    14 x 42 g
    81,90 kr
    0 st

    Bikarbonat

    Santa Maria, 1100 g
    Bikarbonat används främst i kakor där brun färg önskas. På grund av att bikarbonat passar enbart i smet med syrlig tillsats.
    I lager
    Bikarbonat
    FSC-certifierad
    41,73 kr/kg
    #101229
    1100 g
    45,90 kr
    0 st

    Sojasås

    Kikkoman, 250 ml
    En smakrik ekologisk sojasås med fyllig umami! Perfekt för marinader, dippsåser och att lyfta både varma och kalla rätter.
    I lager
    Sojasås
    58,65 kr/st
    #50463
    6 x 250 ml
    351,90 kr
    0 st

    Röda Linser EKO

    Saltå Kvarn, 2.5 kg
    Röda linser från Saltå Kvarn som är supergott att ha i soppor, pajer, grytor, pajer och röror. Behövs inte blötläggas innan kokning och är smidigt och snabbt att tillaga.
    I lager
    Röda Linser
    EU ekologiskKRAV-ekologiskNyckelhålsmärkt
    73,53 kr/kg
    #5861
    2.5 kg
    183,83 kr
    0 st

    Röda Kidneybönor

    Monarch, 3.2 kg
    Röda Kineybönor i påse för smidigare hantering till restauranger, storkök, café och salladsenheter. Smakar gott i sallader, grytor eller som tillbehör.
    I lager
    Röda Kidneybönor
    20,31 kr/kg
    #28752
    5 x 3.2 kg
    324,90 kr
    0 st

    Salladsdressing Röd

    Pedros, 10 l
    Röd salladsdressing från Pedros. Utmärkt till pizzasalladen eller rödkålsalladen. Klar att tillsättas direkt. Dressingen hjälper kålsalladen att bevara sin färg samtidigt som den bidrar med sin goda smak.
    I lager
    Salladsdressing Röd
    120,28 kr/st
    #50521
    10 l
    120,28 kr
    0 st

    Röda Linser EKO

    Zeta, 380 g
    Röda linser har en fin nötig ton och fast konsistens, vilket gör dem perfekta för grytor, soppor och risotto. Snabba att tillaga och mångsidiga i köket.
    I lager
    Röda Linser
    EU ekologisk
    14,31 kr/st
    #3133
    16 x 380 g
    228,90 kr
    0 st

    Röd Vinbärsgelé

    BOB, 450 g
    Gelé med en frisk röd vinbärssmak, tillverkad i hjärtat av Skåne. Den balanserar smaker och passar utmärkt i både varma och kalla rätter.
    I lager
    Röd Vinbärsgelé
    27,24 kr/st
    #454064712
    12 x 450 g
    326,90 kr
    0 st

    Soja Mushroom

    Pearl River Bridge, 150 ml
    Soja Mushroom från Pearl River Bridge. Mörk kinesisk soja med svampsmak i tjock konsistens. För restauranger, stor- och gatukök, foodtrucks och återförsäljare.
    I lager
    Soja Mushroom
    15,03 kr/st
    #50253
    6 x 150 ml
    90,21 kr
    0 st

    Soja Japansk

    Pearl River Bridge, 150 ml
    Soja Japansk från Pearl River Bridge. Japansk soja, lätt konsistens och ljus färg. Utmärkt smaksättare. För restauranger, gatukök, foodtrucks och återförsäljare.
    I lager
    Soja Japansk
    19,59 kr/st
    #50218
    6 x 150 ml
    117,55 kr
    0 st

    Röd Quinoa EKO

    Tage Lindblom, 2.5 kg
    Ekologisk och glutenfri röda quinoa! Denna näringsrika quinoa är en utmärkt källa till både fiber och protein och passar perfekt som ett hälsosamt komplement till ris, pasta och potatis.
    Slutsåld – skickas tidigast 5/10
    Röd Quinoa
    EU ekologisk
    72,76 kr/kg
    #60011
    2.5 kg
    181,90 kr
    0 st

    Mushroom Soy

    Mrs Cheng, 150 ml
    Mörk svampsoja med fyllig umamismak. Används för att ge djup i wok, marinader och vegetariska rätter – ett kraftfullt smakval i asiatisk matlagning.
    I lager
    Mushroom Soy
    93,28 kr/l
    #538842
    12 x 150 ml
    167,90 kr
    0 st

    Japanese Soy

    Mrs Cheng, 150 ml
    Ljus japansk sojasås med balanserad smak. Ett mångsidigt val för kök eller butik.
    I lager
    Japanese Soy
    13,99 kr/st
    #538845
    12 x 150 ml
    167,90 kr
    0 st

    Röd Currypasta

    Santa Maria, 110 g
    Kryddig paste med röd chili, vitlök och citrongräs. Ger hetta och smak till grytor, wok och soppor.
    I lager
    Röd Currypasta
    16,09 kr/st
    #200527
    10 x 110 g
    160,90 kr
    0 st

    Röda Linser

    Risenta, 500 g
    Torkade röda linser som kokas utan blötläggning. Faller sönder vid tillagning och ger naturlig redning i soppor och grytor. Smidigt val för snabb och näringsrik matlagning.
    I lager
    Röda Linser
    21,82 kr/st
    #1003826
    6 x 500 g
    130,90 kr
    0 st

    Mods Sås

    Mods magiska sås, 250 ml
    Kryddig och aromatisk matlagningssås med chili och thailändska örter. Produkten underlättar tillagning av wok, tofu och marinader.
    I lager
    Mods Sås
    54,16 kr/st
    #300027
    12 x 250 ml
    649,90 kr
    0 st

    Röd Currypasta

    Santa Maria, 470 g
    Ger såser, wok, grytor och soppor kryddstark karaktär och hetta. Röd currypasta är tillverkat av röd chilipeppar och är lika viktigt i det thailändska köket som sill på svenska högtider.
    I lager
    Röd Currypasta
    138,09 kr/kg
    #4656
    470 g
    64,90 kr
    0 st

    Sojasås Kinesisk

    Pearl River Bridge, 1 l
    Mustig mörk soya med svampsmak och tjockare konsistens. Passar utmärkt vid marinering av kött, i långkok och grytor samt i wokrätter. Levereras i 1 liters flaska för restaurang- och storkök.
    Slutsåld – skickas tidigast 30/9
    Sojasås Kinesisk
    46,98 kr/l
    #50203
    6 x 1 l
    281,90 kr
    0 st

    Röda Linser

    Go green, 4 kg
    Protein- och fiberrika Röda Linser från GoGreen. Utsökta att blanda i vegetariska biffar eller sallader. Dessa skalade, delade och torkade linser är dessutom nyckelhålsmärkta och har en kort koktid.
    I lager
    Röda Linser
    43,73 kr/kg
    #101373
    4 kg
    174,90 kr
    0 st

    Fint salt med jod

    JOZO, 600 g
    Salt med jod är ett lättrinnande och lättlösligt bordssalt med extra fin konsistens! Perfekt för att lyfta smaken på matlagningen.
    Slutsåld – skickas tidigast 6/10
    Fint salt med jod
    -10%
    13,99 kr/st
    #5221
    8 x 600 g
    111,90 kr
    0 st

    Dippsås Soja Sesam

    Beijing8, 240 g
    En fyllig blandning av soja och sesam som passar bra till dumplings, bao buns eller friterad kyckling. Enkel att använda i storkök, catering eller i butik.
    I lager
    Dippsås Soja Sesam
    30,66 kr/st
    #41002
    15 x 240 g
    459,90 kr
    0 st

    Sötad Kondenserad Mjölk

    Rainbow, 397 g
    Sötad kondenserad mjölk med krämig och söt sirapsliknande konsistens. Perfekt för fudge, key lime pie och i kaffe. Kan enkelt kokas till karamelliserad mjölk för fylliga desserter och kolakräm.
    I lager
    Sötad Kondenserad Mjölk
    29,58 kr/st
    #206009
    24 x 397 g
    709,90 kr
    0 st

    Fint Salt med Jod

    JOZO, 125 g
    Detta extra finkorniga salt med tillsatt jod rinner lätt och fäster bra på maten. Perfekt för snabb smaksättning av exempelvis ägg eller popcorn.
    I lager
    Fint Salt med Jod
    8,54 kr/st
    #3677
    24 x 125 g
    204,90 kr
    0 st

    Fint Hushållssalt med Jod

    Falksalt, 600 g
    Finkornigt hushållssalt med jod för jämn sälta. Små kristaller löser sig snabbt och sprids jämnt. Passar matlagning, bakning och som bordssalt.
    Slutsåld – skickas tidigast 1/10
    Fint Hushållssalt med Jod
    11,59 kr/st
    #1524
    15 x 600 g
    173,90 kr
    0 st

    Finkornigt Salt med Jod

    Falksalt, 1 kg
    Finkornigt jodberikat hushållssalt med små kristaller som löser sig snabbt. För matlagning, bakning och bordssalt i restaurangkök, caféer och dagligvaruhandel.
    I lager
    Finkornigt Salt med Jod
    11,99 kr/st
    #15006
    10 x 1 kg
    119,90 kr
    0 st

    Salt Fint utan Jod

    Falksalt, 12.5 kg
    Finkornigt salt utan jod för matlagning och bordservering. Fina kristaller som löser sig jämnt och fungerar till bakning, vardagsmat och gravning av lax.
    Slutsåld – skickas tidigast 1/10
    Salt Fint utan Jod
    11,91 kr/kg
    #1539
    12.5 kg
    148,90 kr
    0 st

    Soja Sesam Dippsås

    Beijing8, 1.1 l
    Soja- och sesamdippsås med salt, nötig och fyllig smak. Används till dumplings, bao buns och asiatiska smårätter. Mindre konsumentförpackning för butik och café.
    I lager
    Soja Sesam Dippsås
    145,44 kr/l
    #49102
    6 x 1.1 l
    959,90 kr
    0 st

    Paprika, grillad röd

    Zeta, 1.6 kg
    Grillad mild paprika av prima kvalitet. Smakrik men ändå mild och söt.
    I lager
    Paprika, grillad röd
    137,47 kr/kg
    #5202
    2 x 1.6 kg
    439,90 kr
    0 st

    Nudlar Soba Cup Classic

    Nissin, 90 g
    En smakfull upplevelse från det japanska street food-köket. Dessa oemotståndliga yakisobanudlar med en välsmakande sås ger den perfekta balansen mellan traditionell japansk smak och enkelhet. Nudlarna är snabba och enkla att tillaga, bara tillsätt varmt vatten.
    I lager
    Nudlar Soba Cup Classic
    27,36 kr/st
    #46512
    8 x 90 g
    218,90 kr
    0 st

    Nudlar Soba Cup Chili

    Nissin, 92 g
    Dessa nudlar har en unik och smakrik bas tillsammans med chili, fint skurna grönsaker och kryddor. Ingredienserna skapar en explosiv smakupplevelse och ger middagen, luchen eller mellanmålet den perfekta balansen mellan hetta och kryddighet. Nudlarna är enkla att tillaga och förvara, vilket gör dem lämpliga för restauranger, kiosker och caféer. Du tillagar nudlarna genom att tillsätta varmt vatten. Efter bara ett par minuter har du en varm och god måltid!
    I lager
    Nudlar Soba Cup Chili
    Vegan
    27,36 kr/st
    #46513
    8 x 92 g
    218,90 kr
    0 st

    TIPO 00 RÖD SACCOROSSO

    Caputo, 5 kg
    Kraftigt vetemjöl Tipo 00 i förpackning på 5 kg. W-värde 300–320 för lång kalljäsning. Klarar en hög vattenabsorption över 65 procent. Passar caféer och som konsumentförpackning.
    Restnoterad hos leverantör
    TIPO 00 RÖD SACCOROSSO
    17,78 kr/kg
    #CAP-SAC-05
    5 kg
    88,90 kr
    0 st

    TIPO 00 RÖD SACCOROSSO

    Caputo, 25 kg
    Starkt vetemjöl Tipo 00 i säck på 25 kg. W-värde 300–320 med proteinhalt på 13,0 procent. Anpassat för kalljäsning i 24 till 48 timmar. Klarar hög hydrering utan att degen kollapsar.
    I lager
    TIPO 00 RÖD SACCOROSSO
    15,04 kr/kg
    #CAP-SAC-25
    25 kg
    375,90 kr
    0 st

    Dark Soy & Garlic Cooking Sauce

    Santa Maria, 100 g
    Smaksättningssås med mörk soja och vitlök som ger fyllig smak vid stekning. Perfekt till Asian Bao Buns och wok.
    I lager
    Dark Soy & Garlic Cooking Sauce
    14,83 kr/st
    #200752
    12 x 100 g
    177,90 kr
    0 st

    Matvaror

    Torrvaror
    Bakprodukter (118)Pasta & Nudlar (93)Ris & Gryn (41)Frön & Kärnor (27)Granola (15)
    Visa alla produkttyper
    Konserver & Inläggningar
    Grönsakskonserv (98)Oliver (30)Bönor (26)Kokosgrädde & Kokosmjölk (10)Fiskkonserver (9)
    Visa alla produkttyper
    Smaksättning
    Kryddor (311)Fond (27)Marinad & Glaze (22)Buljong (20)Honung, Sirap & Sötningsmedel (17)
    Visa alla produkttyper
    Olja, Vinäger & Sås
    Sås (279)Olja (59)Sylt, Mos, Marmelad & Gelé (40)Vinäger (24)Ketchup (22)
    Visa alla produkttyper
    Bröd
    Frallor & Portionsbröd (74)Tortilla & Taco (34)Limpor (27)Hamburgerbröd (21)Pitabröd & Tunnbröd (12)
    Visa alla produkttyper
    Ost, Mejeri & Ägg
    Ost (255)Yoghurt (59)Grädde (52)Smör (51)Mjölk (50)
    Visa alla produkttyper
    Frukt & Grönt
    Grönsaker (123)Frukt (57)Rotfrukter (48)Bär (47)Färska örter & Kryddor (20)
    Visa alla produkttyper
    Kött & Fågel
    Fläskkött (85)Kyckling (76)Nötkött (50)Hamburgare (30)Färs (29)
    Visa alla produkttyper
    Chark & Delikatess
    Korv (177)Ölkorv (61)Skinka (60)Salami (47)Bacon & Fläsk (31)
    Visa alla produkttyper
    Fisk & Skaldjur
    Fisk (106)Skaldjur (35)Kaviar (6)Fiskkonserver (3)Musslor (3)
    Visa alla produkttyper
    Vegetariskt
    Hamburgare (22)Filéprodukter (16)Korv (15)Färs (14)Köttbullar (11)
    Visa alla produkttyper
    Färdiglagat
    Färdiglagade måltider (212)Pizza (129)Måltids komponenter (69)Pommes frites (30)Pannkakor, Plättar & Våfflor (24)
    Visa alla produkttyper
    Juice, Saft & Hälsodrycker
    Soppa & Kräm (1)
    Visa alla produkttyper

    Snacks

    Chark & Delikatess
    Julgåvor (3)
    Visa alla produkttyper
    Färdiglagat
    Färdiglagade måltider (1)
    Visa alla produkttyper
    Bakverk & Dessert
    Kakor & Söta kex (131)Kondisbitar (95)Tårtor & Dessertpaj (93)Mjuka kakor (61)Muffins (35)
    Visa alla produkttyper
    Godis & Choklad
    Choklad (375)Godis (339)
    Visa alla produkttyper
    Chips & Salta Snacks
    Chips (220)Nötter (121)Ostbågar & Former (65)Salta Kex (37)Popcorn (27)
    Visa alla produkttyper
    Bars & Hälsosnacks
    Bars (217)Torkad frukt (55)Proteinpulver & Tillskott (29)Pudding (9)Gröt (2)
    Visa alla produkttyper
    Glass & Tillbehör
    Kulglass (248)Pinnglass (172)Glassås & Strössel (48)Mjukglass (24)Rån & Bägare (17)
    Visa alla produkttyper
    Tuggummin & Tabletter
    Halstabletter (27)Tuggummin (26)Energitabletter (1)
    Visa alla produkttyper
    Smörgåsar & Snabblunch
    Smörgåsar färdiga (47)Smörgåstårtor (14)Wraps & Burritos (11)
    Visa alla produkttyper
    Snus
    Snus (19)
    Visa alla produkttyper

    Dryck

    Färdiglagat
    Färdiglagade måltider (1)
    Visa alla produkttyper
    Kaffe, Te & Choklad
    Kaffe (266)Te (163)Iskaffe (34)Chokladdryck (24)Iste (19)
    Visa alla produkttyper
    Juice, Saft & Hälsodrycker
    Fruktdryck (142)Juice (115)Lemonad (59)Must (38)Saft (38)
    Visa alla produkttyper
    Läsk, Kolsyrat & Stilla
    Läsk & Soda (309)Vatten (108)Cider (20)
    Visa alla produkttyper
    Energi- & Sportdrycker
    Energidrycker (297)Funktionsdryck (157)Proteinshakes (64)
    Visa alla produkttyper
    Drinkmixers
    Syrup (49)Tonic (30)Is (24)Drink & Mocktail (13)
    Visa alla produkttyper
    Öl, Vin & Sprit
    Vin (139)Sprit (115)Öl (44)Drink & Mocktail (26)Cider (6)
    Visa alla produkttyper

    Tillbehör

    Djur & Barn
    Barnmat (42)Hundgodis (21)Blöjor (17)Kattmat (15)Hundmat (9)
    Visa alla produkttyper
    Torkpapper & Kvittorullar
    Torkpapper (21)Toalettpapper (17)Dispensers (12)Kvittorullar (4)
    Visa alla produkttyper
    Städning & Rengöring
    Rengöringsmedel (94)Städutrustning (29)Maskindiskmedel (21)Handdiskmedel (13)Sköljmedel (13)
    Visa alla produkttyper
    Påsar, Handskar & Matfilm
    Påsar (47)Matfilm & Aluminiumfolie (20)Handskar (9)
    Visa alla produkttyper
    Förpackningar & Takeaway
    Matboxar & Lock (79)Engångsartiklar (59)Muggar & Lock (40)Pizzakartonger (9)Transportlådor (3)
    Visa alla produkttyper
    Servetter & Dukning
    Servetter (63)Ljus (21)Bordsdukar (5)Dispensers (1)
    Visa alla produkttyper
    Köks- & Serveringsutrustning
    Köksredskap (59)Kantiner & Tillbehör (29)Porslin & Glas (19)Reservdel kaffebryggare (18)Kaffebryggare (15)
    Visa alla produkttyper
    Kontors- & Butiksutrustning
    Kontorstillbehör (22)Skyltar & Märkning (17)Arkivering & Organisation (14)Pennor (12)Papper & Block (11)
    Visa alla produkttyper
    Apotek
    Första Hjälpen (52)Sex & Lust (28)Mensskydd (20)Hårborttagning (13)Vätskeersättning (9)
    Visa alla produkttyper
    Tvål & Hygien
    Bad- & Duschprodukter (70)Munvård (59)Handtvålar (56)Hygienartiklar (52)Hudkräm (22)
    Visa alla produkttyper
    Hem & Fritid
    Leksaker (66)Fest & Kalas (19)Glödlampor (19)Batterier (16)Brandskyddsutrustning (13)
    Visa alla produkttyper
    Köp- och leveransvillkor

    Beställningar före lunch skickas samma dag och levereras normalt dagen efter, om du befinner dig mellan Ystad och Uppsala. Vi tar väl hand om dina personuppgifter och tar din personliga integritet på största allvar.

    Läs våra användarvillkor Läs vår sekretesspolicy

    Kundservice

    Du hittar svaret på några av de vanligaste frågorna och kontaktmöjligheter till oss via knappen här nedanför.

    Gå till Kundservice

    Information

    • Om oss
    • Vanliga frågor
    • Kundservice
    • Nyheter
    • Bli kund
    • Återställ lösenord
    • Klimatkompenserad transport
    • För investerare
    • Mixpallen

    Sortiment

    • Våra leverantörer
    • Bli leverantör
    • Alla produkter
    • Kampanjer
    • Out of Date
    • Produkttips

    Grossist för

    • Restaurang
    • Cafe
    • Hotell & konferens
    • Kontor/arbetsplats
    • Gym/träning/förening
    • Dagligvaruhandel
    • Livsmedelsproduktion
    • Offentlig verksamhet
    • Servicehandel
    • Detaljhandel
    • Grossist

    Öppen handel

    • Alternativ livsmedelsgrossist
    • Rikstäckande grossist
    • Referenskunder
    • Välj ditt pris

    © 2026 OUT OF HOME AB. ALLA RÄTTIGHETER FÖRBEHÅLLES.

    OUT OF HOME AB
    LAGERGATAN 1
    415 11 GÖTEBORG
    ORG. NUMMER: 556614-6584