25 479 kunder utmanar livsmedelsbranschen 4,7 av 5 från 2049 omdömen Välj ditt pris helt utan avtal
Skapa konto

Kategorier

  • Kaffe, Te & Choklad
  • Juice, Saft & Hälsodrycker
  • Läsk, Kolsyrat & Stilla
  • Energi- & Sportdrycker
  • Drinkmixers
  • Öl, Vin & Sprit

Populära produkter

  • Kaffe
  • Te
  • Iskaffe
  • Juice
  • Fruktdryck
  • Lemonad
  • Smoothie
  • Kombucha
  • Läsk & Soda
  • Energidryck
  • Funktionsdryck

Populära varumärken

  • Löfbergs
  • Clean Drink
  • Kiviks Musteri
  • Coca Cola
  • Monin
  • Lavazza
  • Vitamin Well
  • Zoegas
  • Red Bull
  • NOCCO
  • Gevalia

Utvalt

Drycker med extra energi

Drycker med extra energi

Löfbergs Kafferapport 2025

Löfbergs Kafferapport 2025

Läskande törstsläckare

Läskande törstsläckare

Så här serverar du riktigt vasst kaffe!

Så här serverar du riktigt vasst kaffe!

Kategorier

  • Torrvaror
  • Konserver & Inläggningar
  • Smaksättning
  • Olja, Vinäger & Sås
  • Bröd
  • Ost, Mejeri & Ägg
  • Frukt & Grönt
  • Kött & Fågel
  • Chark & Delikatess
  • Fisk & Skaldjur
  • Vegetariskt
  • Färdiglagat
  • Juice, Saft & Hälsodrycker
  • Bakverk & Dessert

Populära produkter

  • Fläskkött
  • Mjöl
  • Kryddor
  • Potatis
  • Frallor & Portionsbröd
  • Grönsakskonserver
  • Frukt
  • Kyckling
  • Fisk
  • Köttbullar
  • Grönsaker

Populära varumärken

  • Santa Maria
  • Pedros
  • Felix
  • Fontana
  • Magnihill
  • Zeta
  • El Taco Truck
  • McCain
  • Scan
  • Feldts Fisk
  • Guldfågeln

Utvalt

197 nya artiklar från Arla

197 nya artiklar från Arla

Allt för skaldjursmiddag

Allt för skaldjursmiddag

Tina & servera!

Tina & servera!

Populära färska korvar

Populära färska korvar

Kategorier

  • Chark & Delikatess
  • Färdiglagat
  • Bakverk & Dessert
  • Godis & Choklad
  • Chips & Salta Snacks
  • Bars & Hälsosnacks
  • Glass & Tillbehör
  • Tuggummin & Tabletter
  • Smörgåsar & Snabblunch
  • Snus

Populära produkter

  • Choklad
  • Chips
  • Bars
  • Godis
  • Nötter
  • Oliver
  • Popcorn
  • Ölkorv
  • Ris- & Majskakor
  • Torkad Frukt
  • Pinnglass

Populära varumärken

  • Marabou
  • SIA Glass
  • Estrella
  • Delicato
  • Triumf Glass
  • OLW
  • Gray's Bakery
  • Fazer Konfektyr
  • Göteborgs Kex
  • 3 Vänner
  • Barebells

Utvalt

Krispiga snacks

Krispiga snacks

Färdiga smörgåsar

Färdiga smörgåsar

Glassnyheter från Triumf Glass

Glassnyheter från Triumf Glass

Lördag hela veckan?

Lördag hela veckan?

Kategorier

  • Djur & Barn
  • Torkpapper & Kvittorullar
  • Städning & Rengöring
  • Påsar, Handskar & Matfilm
  • Förpackningar & Takeaway
  • Servetter & Dukning
  • Köks- & Serveringsutrustning
  • Kontors- & Butiksutrustning
  • Apotek
  • Tvål & Hygien
  • Hem & Fritid

Populära produkter

  • Rengöringsmedel
  • Matboxar & Lock
  • Kontorstillbehör
  • Servetter
  • Städutrustning
  • Kantiner & Tillbehör
  • Påsar
  • Engångsartiklar
  • Toalettpapper
  • Köksredskap
  • Kastruller & Stekpannor

Populära varumärken

  • Papstar
  • Hendi
  • ECOLAB
  • Tork
  • Vileda Professional
  • Coffee Queen
  • Kontor
  • Pibox
  • Grumme
  • Bio Gen Active
  • Häxan

Utvalt

Få inte slut på detta

Få inte slut på detta

Saknas det en slev?

Saknas det en slev?

Vem ska städa?

Vem ska städa?

Sånt som gör att man doftar gott

Sånt som gör att man doftar gott

Kategorier

  • Nyheter
  • Kampanjer
  • Kort datum
  • Hela sortimentet
  • Färskvaruorder

Populära produkter

  • Produktlanseringar
  • Nyheter i sortimentet
  • Ekologiskt
  • Veganskt

Aktuellt

  • Fisk & Skaldjur från Vinga Seafood
  • Kött från Lupum Foods
  • Kyckling från Flevogold
  • Frukt & Grönt
  • Allt från Smålands Skafferi

Utvalt

Erbjudande på elavtal

Erbjudande på elavtal

Allt från Smålands Skafferi

Allt från Smålands Skafferi

Fossilfria leveranser!

Fossilfria leveranser!

Kaffe för din arbetsplats

Kaffe för din arbetsplats

Populära kategorier

  • Bakverk & dessert från Delicato
  • Kryddor från Santa Maria
  • Proteinbars från Barebells
  • Choklad från Marabou
  • Frukt & grönt från Everfresh
  • Läsk från Coca Cola
  • Kaffe från Gevalia
  • Pasta från Rummo
  • Hundglass från Hugo & Celine
  • Köttbullar från Scan
  • Vegetariskt från Anamma

Populära varumärken

  • Vitamin Well
  • Löfbergs
  • Pepsi
  • Zeta
  • Zoegas
  • Lavazza
  • Pedros
  • NOCCO
  • ECOLAB
  • Gevalia
  • Coca cola

Nytt i sortimentet

  • Stens i Åseda
  • Lakrids by Bülow
  • Falköpings Mejeri
  • Nonnas Gelato
  • Kontor
  • Pukka
  • Papstar
  • Tvärskogs Vilt
  • Fröyja
  • Mino
  • Beijing8
  • Knäreds Kyckling

Utvalt

Vitamin Well

Vitamin Well

Delicato

Delicato

Picadeli

Picadeli

JM Kött & Chark

JM Kött & Chark

Topplista för

  • Restaurang
  • Café
  • Hotell & konferens
  • Servicehandel
  • Dagligvaruhandel
  • Detaljhandel
  • Grossist
  • Gym, träning & förening
  • Kontor & arbetsplats
  • Offentlig verksamhet
  • Produktion

Topplistor produkter

  • Skinka för butik
  • Läsk & Soda för kiosk
  • Kyckling för restaurang
  • Fika för kontor
  • Energidrycker för gym
  • Skaldjur för café
  • Frukt för butik
  • Matboxar & Lock för restaurang
  • Bars för kassalinjen
  • Rengöringsprodukter för offentlig verksamhet
  • Kaffe för café

Topplistor varumärken

  • JM Kött & Chark för restaurang
  • NOCCO för kiosk
  • Oatly för café
  • Delicato för kontor
  • Solsken för restaurang
  • SIA glass för butik
  • Barebells för gym
  • Santa Maria för restaurang
  • Löfbergs för café
  • Picadeli för butik
  • Lipton för kontor

Utvalt

Kakor och bullar till fika

Kakor och bullar till fika

Allt för frukthyllan

Allt för frukthyllan

Färdiglagat mellan möten

Färdiglagat mellan möten

Energidrycker till kylen

Energidrycker till kylen

Nollställ filter
  • Matvaror (1713)
  • Dryck (1415)
  • Snacks (1247)
  • Tillbehör (74)
  • Torrvaror (93)
  • Konserver & Inläggningar (82)
  • Smaksättning (240)
  • Olja, Vinäger & Sås (228)
  • Glutenfritt (525)
  • Mjölkfritt (377)
  • Laktosfritt (479)
  • Rumstempererat (3013)
  • Färskt (812)
  • Fryst (624)
  • Kampanjer (91)
  • Nyheter (11)
  • Kort datum (47)
  • Ekologisk (201)
  • Santa Maria (240)
  • JM Kött & Chark (101)
  • Everfresh (88)
  • Kiviks Musteri (75)
  • Påse (970)
  • Burk (743)
  • Kartong (452)
  • Glasflaska (379)
    Hittade 4449 sökresultat för

    smakis

    Menade du Sortimentsask Te 10 smaker?

    Vill du ha ett lägre pris?

    Flexibel låg fri fraktgräns eller ett riktigt spetsat pris? Du får högre fast rabatt på hela sortimentet om du kan beställa mer åt gången.

    Logga in
    Skapa konto

    Smoothie Yellow

    Smakis, 3 l
    3 liter bag in box med drickfärdig smoothie innehållande ananasjuice, bananpuré, apelsinjuice, mangopuré, passionsfruktjuice. Innehåller 100% frukt och är fri från koncentrat.
    I lager
    Smoothie Yellow
    41,63 kr/l
    #647025
    3 l
    124,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Jordgubb Original

    Smakis, 25 cl
    Smakis fruktdryck med jordgubbssmak innehåller 9% juice från jordgubbar och är drickfärdig utan kolsyra.
    I lager
    Fruktdryck Jordgubb Original
    4,81 kr/st
    #227325
    27 x 25 cl
    129,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Äpple Original

    Smakis, 25 cl
    Företaget strävar efter att vara det enda varumärket inom sin kategori med dubbelt så mycket frukt och lite eller inget tillsatt socker alls. De samarbetar även med två fina organisationer - Friends och Naturskyddsföreningen, för att skapa en trygg miljö för både barn och natur.
    I lager
    Fruktdryck Äpple Original
    4,81 kr/st
    #327025
    27 x 25 cl
    129,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Päron Original

    Smakis, 25 cl
    Produkten är tillverkad i Sverige och har hög fruktandel, lite eller ingen tillsatt socker. Smakis samarbetar med Friends och Naturskyddsföreningen för att främja en trygg och hållbar värld.
    I lager
    Fruktdryck Päron Original
    4,81 kr/st
    #227025
    27 x 25 cl
    129,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Apelsin Original

    Smakis, 25 cl
    Smakis fruktdryck med apelsinsmak är en drickfärdig och frisk juiceprodukt med en smak av apelsin. Företaget samarbetar med Naturskyddsföreningen för att bidra till en hållbar och trygg värld.
    Slutsåld – skickas tidigast 12/10
    Fruktdryck Apelsin Original
    5,26 kr/st
    #127025
    27 x 25 cl
    141,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Blåbär

    Smakis, 25 cl
    Ekologisk och KRAV-märkt blåbärsdryck från Smakis, med naturlig smak av blåbär fri från konstgjorda tillsatser.
    I lager
    Fruktdryck Blåbär
    5,11 kr/st
    #127132
    27 x 25 cl
    137,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Lingon

    Smakis, 25 cl
    Ekologisk och KRAV-märkt lingondryck från Smakis, med lingonens naturliga smak fri från konstgjorda tillsatser.
    I lager
    Fruktdryck Lingon
    5,11 kr/st
    #127130
    27 x 25 cl
    137,90 kr
    0 st

    Ice Tea Persika

    Smakis, 25 cl
    Ekologisk iste med fräsch persikosmak och en mild te-ton. Perfekt för servering på språng eller som en uppfriskande dryck under varma dagar. Enkel, hållbar och packad i en smidig förpackning.
    Slutsåld – skickas tidigast 12/10
    Ice Tea Persika
    5,03 kr/st
    #350025
    27 x 25 cl
    135,90 kr
    0 st

    Stilla Vatten Lemon-Lime

    Smakis, 25 cl
    Upplev en frisk smak av lemon och lime med denna KRAV-märkta dryck utan tillsatt socker. Perfekt för miljömedvetna företag med pappsugrör och hållbar svensk produktion.
    I lager
    Stilla Vatten Lemon-Lime
    4,48 kr/st
    #660016
    27 x 25 cl
    120,90 kr
    0 st

    Stilla Vatten Mango-Persika

    Smakis, 25 cl
    En ekologisk och KRAV-märkt dryck med smak av mango och persika. Helt utan tillsatt socker och med miljövänligt pappsugrör, är denna dryck både smakfull och hållbar. Perfekt för caféer och restauranger.
    I lager
    Stilla Vatten Mango-Persika
    4,48 kr/st
    #660018
    27 x 25 cl
    120,90 kr
    0 st

    Tasty Apelsin

    Smakis, 33 cl
    Smakis Tasty Apelsin är bubblig, fräsch och fylld med apelsinsmak! En kolsyrad dryck med 21 % fruktjuice och frisk syra från citronjuice.
    I lager
    Tasty Apelsin
    12,08 kr/st
    #810033
    24 x 33 cl
    289,90 kr
    0 st

    Tasty Päron

    Smakis, 33 cl
    Bubbligt, fruktigt och fräscht! Smakis Tasty Päron inehåller 20 % frukt, balanserad sötma och frisk syra från citronjuice.
    I lager
    Tasty Päron
    12,08 kr/st
    #820033
    24 x 33 cl
    289,90 kr
    0 st

    Tasty Äpple

    Smakis, 33 cl
    Friskt, bubbligt och fyllt med äppelsmak! Smakis Tasty är en kolsyrad dryck med 20 % äppeljuice, naturlig sötma och en frisk syra från citronsaft.
    I lager
    Tasty Äpple
    12,08 kr/st
    #830033
    24 x 33 cl
    289,90 kr
    0 st

    Tasty Cola

    Smakis, 33 cl
    Smakis Tasty Cola är en lätt kolsyrad cola-dryck, perfekt för caféer, restauranger och butiker. Frisk smak och lång hållbarhet, förvaras på torr plats för bästa kvalitet.
    I lager
    Tasty Cola
    9,58 kr/st
    #850033
    24 x 33 cl
    229,90 kr
    0 st

    Tasty Zeronada Cola

    Smakis, 33 cl
    En lätt kolsyrad dryck utan socker, perfekt för den som vill ha en uppfriskande cola utan kalorier. Passar bra för servering på caféer och restauranger, samt försäljning i butik.
    I lager
    Tasty Zeronada Cola
    9,58 kr/st
    #840033
    24 x 33 cl
    229,90 kr
    0 st

    Vatten Stilla Naturell EKO

    Smakis, 25 cl
    Portionsförpackat stilla vatten i praktiska småförpackningar med sugrör. Enkelt att servera och lagra vid större behov. Svenskt ursprung och utan tillsatser.
    I lager
    Vatten Stilla Naturell
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    4,48 kr/st
    #660020
    27 x 25 cl
    120,90 kr
    0 st

    Fruktis Apelsin EKO

    Smakis, 25 cl
    Still fruktdryck med apelsinsmak, 31% juice och inget tillsatt socker. Sötad med fruktjuice i mindre portionsförpackning.
    I lager
    Fruktis Apelsin
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,85 kr/st
    #437025
    27 x 25 cl
    157,90 kr
    0 st

    Fruktis Päron EKO

    Smakis, 25 cl
    Still fruktdryck med päronsmak och 34% juice från koncentrat. Sötad med fruktjuice och utan tillsatt socker. För butik, café och utflyktsservering.
    I lager
    Fruktis Päron
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,85 kr/st
    #447025
    27 x 25 cl
    157,90 kr
    0 st

    Fruktis Äpple EKO

    Smakis, 25 cl
    Still äppeldryck utan tillsatt socker, sötad med fruktjuice. Innehåller 40% juice från koncentrat. Portionsförpackning med sugrör för cafékylar, kiosker och butiker.
    I lager
    Fruktis Äpple
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,85 kr/st
    #457025
    27 x 25 cl
    157,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Apelsin EKO

    Smakis, 25 cl
    En klassisk "festis" från Smakis med smak av apelsin. Denna KRAV- och EKO-märkta fruktdryck levereras i drick-vänliga förpackningar som rymmer 25 cl. Sugrör medföljer givetvis så att även de yngsta ska få chansen.
    I lager
    Fruktdryck Apelsin
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,48 kr/st
    #427025
    27 x 25 cl
    147,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Päron EKO

    Smakis, 25 cl
    En härlig Smakis med päronsmak. Varje förpackning rymmer 25cl och är en törstsläckare av rang. Sugrör medföljer och dryckerna från Smakis är därmed favoriter för såväl unga som gamla.
    I lager
    Fruktdryck Päron
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,11 kr/st
    #927025
    27 x 25 cl
    137,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Äpple EKO

    Smakis, 25 cl
    En KRAV- och EKO-märkt fruktjuice från Smakis. Med klassisk äpple-smak är denna dryck en given favorit för såväl unga som gamla.
    I lager
    Fruktdryck Äpple
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,11 kr/st
    #827025
    27 x 25 cl
    137,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Svartvinbär EKO

    Smakis, 25 cl
    Ekologisk dryck från Smakis med ljuvlig smak av svartvinbär. I dessa smidiga förpackningar med sugrör finns det 25 cl härlig fruktdryck. En god dryck för både stora och små!
    Slutsåld – skickas tidigast 12/10
    Fruktdryck Svartvinbär
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,11 kr/st
    #127125
    27 x 25 cl
    137,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Jordgubb EKO

    Smakis, 25 cl
    Ekologisk och KRAV-märkt jordgubbsdryck från Smakis. Gjord på koncentrat från jordgubbsjuice. Innehåller 20% fruktjuice. Varje förpackning innehåller 25 cl och ett sugrör finns på varje förpackning.
    I lager
    Fruktdryck Jordgubb
    EU ekologiskKRAV-ekologisk
    5,11 kr/st
    #717025
    27 x 25 cl
    137,90 kr
    0 st

    Ketjap Manis

    Santa Maria, 125 ml
    Söt och trögflytande sojasås med mild smak av melass och farinsocker. Passar till marinader, wok och grillat. Perfekt för mindre kök och asiatiska hyllor i butik.
    I lager
    Ketjap Manis
    BÄST FÖRE 2026-10-25
    10,75 kr/st
    237,90 kr
    #3630
    12 x 125 ml
    129,00 kr
    0 st

    Sitting Bull Snackis Glass

    Triumf Glass, 500 ml
    En jordgubbs- och vaniljgräddglass fylld med färgglatt strössel som ger en lekfull touch. Perfekt för glassbarer och caféer som vill erbjuda en rolig och visuell dessertupplevelse.
    I lager
    Sitting Bull Snackis Glass
    Fryst
    25,15 kr/st
    #50241
    6 x 500 ml
    150,90 kr
    0 st

    Sortimentslåda 8 Smaker

    Four O'Clock
    Låda med flera sorters te i praktisk förpackning. Passar för servering i café, hotell, kontor och butik där variation uppskattas. Enkel lösning för gemensamma utrymmen.
    I lager
    Sortimentslåda 8 Smaker
    Fairtrade-certifierad
    3,12 kr/st
    #47000
    160 st
    499,90 kr
    0 st

    Sortimentsask Te 10 smaker

    Dilmah
    Sortimentsask Te från Dilmah. Ett varierat utbud av te-smaker för dig som inte kan välja. Perfekt för kontor, restaurang eller butik.
    I lager
    Sortimentsask Te 10 smaker
    2,80 kr/st
    #4290
    60 st
    167,90 kr
    0 st

    Sortimentsask Te 20 smaker

    Dilmah
    Sortimentsask Te med hela 12 olika smaker. Producerat i harmoni med naturen. Perfekt för kontoret eller föreningen.
    I lager
    Sortimentsask Te 20 smaker
    2,00 kr/st
    #4091
    240 st
    479,90 kr
    0 st

    Julgåva Julens Smaker & Traditioner

    Smålands Skafferi, 3 kg
    En julgåva fylld med genuint svenskt mathantverk och klassiska delikatesser. Denna jullåda leverans från slutet av november.
    Slutsåld – skickas tidigast 24/11
    Julgåva Julens Smaker & Traditioner
    Kyld
    499,00 kr/st
    #65451
    3 kg
    499,00 kr
    0 st

    Ramlösa Hallon Mer Smak

    Ramlösa, 50 cl
    Detta sockerfria mineralvatten med hallonsmak är tappat på PET-flaska och passar för café, butik eller kontor.
    I lager
    Ramlösa Hallon Mer Smak
    10,62 kr/st
    #37757
    24 x 50 cl
    254,90 kr
    0 st

    Ramlösa Persika Mer Smak

    Ramlösa, 50 cl
    Detta sockerfria mineralvatten med smak av persika levereras i en smidig flaska. Drycken är anpassad för försäljning i butik och café samt som ett törstsläckande alternativ på arbetsplatser.
    I lager
    Ramlösa Persika Mer Smak
    10,62 kr/st
    #37766
    24 x 50 cl
    254,90 kr
    0 st

    Ramlösa Mer Smak Äpple Kiwi

    Ramlösa, 50 cl
    Kolsyrat mineralvatten med smak av äpple och kiwi, utan socker och kalorier. Sötat med sötningsmedel och tappat i 50 cl PET-flaska för smidig servering och försäljning.
    I lager
    Ramlösa Mer Smak Äpple Kiwi
    10,62 kr/st
    #37737
    24 x 50 cl
    254,90 kr
    0 st

    1/3-expopall 4 smaker Vatten

    Åre Water, 35 cl
    Kolsyrat källvatten i fyra smaker för portionsservering i glasflaska. Passar verksamheter med högre åtgång och behov av tydlig dryckesexponering.
    I lager
    1/3-expopall 4 smaker Vatten
    12,93 kr/st
    #3990
    390 x 35 cl
    5 041,90 kr
    0 st

    Mixpall Fruktdryck 6 smaker, Mix 1

    Kiviks Musteri, 2 dl
    En mixpall med sex fruktdrycker som spädes 4+1. En smart lösning för variation utan att ta upp onödig plats.
    I lager
    Mixpall Fruktdryck 6 smaker, Mix 1
    5,14 kr/st
    #94376
    1680 x 2 dl
    8 629,90 kr
    0 st

    Mixpall Fruktdryck 6 smaker, 2 dl Mix 2

    Kiviks Musteri
    En mixpall som ger variation utan att kräva extra utrymme. Pallen innehåller 6 av Kiviks Musteris omtyckta fruktdrycker som spädes 2+2.
    I lager
    Mixpall Fruktdryck 6 smaker, 2 dl Mix 2
    BÄST FÖRE 2026-11-11
    4,69 kr/st
    8 569,90 kr
    #94365
    1620 x 1 st
    7 599,90 kr
    0 st

    Herrgårdscider 2 smaker (Päron, Äpple) 1/2 pall

    Kiviks Musteri, 75 cl
    En halvpall med två smaker som gör butiksexponeringen smidig. Perfekt för gavelplacering och enkel att sälja direkt från pallen. Innehåller Herrgårdscider i smakerna äpple & päron.
    I lager
    Herrgårdscider 2 smaker (Päron, Äpple) 1/2 pall
    18,08 kr/st
    #94801
    240 x 75 cl
    4 339,90 kr
    0 st

    Turkisk Yoghurt 10%

    Salakis, 500 g
    Salakis Turkisk Yoghurt är en krämig yoghurt med en tilltalande konsistens och en syrlig, men samtidigt mjuk smak. Toppa yoghurten med lite frukt och nötter för att få en extra hälsosam måltid. Salakis Turkisk Yoghurt tillverkas av 100% svensk mjölk från gårdar i Sverige.
    I lager
    Turkisk Yoghurt 10%
    Kyld
    22,15 kr/st
    #10405
    6 x 500 g
    132,90 kr
    0 st

    Grekisk Yoghurt Hink

    Salakis, 1 kg
    Krämig yoghurt med mild syra, perfekt för kalla röror, såser eller frukost.
    I lager
    Grekisk Yoghurt Hink
    Kyld
    36,90 kr/kg
    #10449
    1 kg
    36,90 kr
    0 st

    BIG Peanuts Bar

    Corny BIG, 50 g
    Corny BIG, en populär svensk müslibar, erbjuder smakrik näring i en generös förpackning med Peanut Chocolate-smak. Perfekt som mellanmål med extra energi för fritidsaktiviteter, lätt att bära med sig och passar i olika miljöer.
    I lager
    BIG Peanuts Bar
    8,16 kr/st
    #5725
    24 x 50 g
    195,90 kr
    0 st

    Örtpesto Grönkål Citron

    Cajom, 500 g
    En smakrik pesto med grönkål och citron som passar till allt från pasta till grillat. Fryst för att bevara smaken och tillverkad utan nötter – ett bra alternativ för allergiker.
    I lager
    Örtpesto Grönkål Citron
    Fryst
    177,80 kr/kg
    #21083
    500 g
    88,90 kr
    0 st

    Tutti Frutti Passion

    Fazer Konfektyr, 120 g
    Tutti Frutti Passion från Fazer Konfektyr för butik, kiosk och förening. Helt gelatinfri godis med smak av tropiska frukter. Smakerna och färgen kommer från naturlig fruktjuice.
    I lager
    Tutti Frutti Passion
    Vegan
    14,66 kr/st
    #403591
    24 x 120 g
    351,90 kr
    0 st

    Nudlar Räksmak Cup

    Yum Yum, 70 g
    Snabbnudlar från Yum Yum, välkända för sina autentiska smaker och kvalitet. Med en klassisk räksmak som grund och en praktisk nudelkopp förberedd med smakrik buljong, är detta en bekväm och smakfull lösning för snabba måltider. Enkelt att tillaga genom att bara hälla över kokande vatten och låta stå i några minuter.
    I lager
    Nudlar Räksmak Cup
    14,91 kr/st
    #3122
    12 x 70 g
    178,90 kr
    0 st

    Äkta Majonnäs

    Kavli, 275 g
    Kvali Äkta Majonnäs är en smakrik majonnäs som tillagas i Sverige med ägg från frigående höns och rapsolja från Norden. Med sin krämiga konsistens och högkvalitativa ingredienser förhöjer den smaken på olika rätter och ger en extra dimension av smak och krämighet.
    I lager
    Äkta Majonnäs
    23,08 kr/st
    #211270
    12 x 275 g
    276,90 kr
    0 st

    Cola EKO

    Whole Earth, 33 cl
    Läsk med klassisk smak av Cola! Drycken är ekologisk, gjord på naturliga ingredienser och är helt utan artificiella färgämnen eller smaker.
    I lager
    Cola
    KLIPP BFD 2027-02-01
    8,00 kr/st
    EU ekologisk
    324,79 kr
    #1001889
    24 x 33 cl
    192,00 kr
    0 st

    Panerad Kyckling Popcorn Southern Fried

    Top Table, 2.5 kg
    Smakrik och populär kycklingrätt inspirerad av Chicken Popcorn-trenden. Tillagad med hela bitar bröstkött och en tunn panering för att bevara smaken och konsistensen. Southern Fried-smaken har blivit en favorit sedan lanseringen 2012.
    I lager
    Panerad Kyckling Popcorn Southern Fried
    Fryst
    123,98 kr/kg
    #1024571
    2 x 2.5 kg
    619,90 kr
    0 st

    No2 Äpple, Citron & Rosmarin

    Apolinaire, 25 cl
    Ekologisk kallpressad dryck från Apolinaire med en smakrik blandning av äpple, citron och rosmarin.
    I lager
    No2 Äpple, Citron & Rosmarin
    27,91 kr/st
    #1002-01
    12 x 25 cl
    334,90 kr
    0 st

    Caesardressing

    Rydbergs, 2.5 kg
    Smakrik Caesardressing för de som vill lyfta sin sallad till nya nivåer. Med smak av hårdost och svartpeppar lämpar sig denna sås med krispig romansallad och grillad kyckling. Perfekt för storkök, restaurang, butik eller gatukök. Från klassiska Rydbergs med över 80 års erfarenhet av såser, dressingar och krämiga sallader.
    Beställningsvara - skickas tidigast 9/10
    Caesardressing
    Kyld
    61,56 kr/kg
    #144651
    2.5 kg
    153,89 kr
    0 st

    Oyster Sauce

    Santa Maria, 200 ml
    En smakrik ostronsås som ger umami till alla rätter. Perfekt för att lyfta smakupplevelsen i kött, fisk eller wok.
    I lager
    Oyster Sauce
    19,69 kr/st
    #200529
    10 x 200 ml
    196,90 kr
    0 st

    Jalapeno Poppers

    Herr´s, 113 g
    Herr's Jalapeño Poppers Cheese Curls är en smakrik och kryddig snacksvariant med cheddar och jalapeñopeppar.
    I lager
    Jalapeno Poppers
    24,16 kr/st
    #448629
    12 x 113 g
    289,90 kr
    0 st

    Protein Milkshake Vanilla Ice Cream

    ProPud, 330 ml
    En laktosfri milkshake från ProPud med smak av vanilj och nytt uppdaterat recept. Bör skakas innan förtäring och serveras gärna iskall för den goda smaken av vanilj-mjukglass.
    I lager
    Protein Milkshake Vanilla Ice Cream
    20,99 kr/st
    #1240
    8 x 330 ml
    167,90 kr
    0 st

    Topping Salta kolapärlor

    Nic, 1 kg
    Krispig topping med smak av kola och en touch av havssalt från Nic. En klassiker men med en liten salt twist som lyfter fram smaken ytterligare!
    I lager
    Topping Salta kolapärlor
    135,90 kr/kg
    #76-684
    1 kg
    135,90 kr
    0 st

    Belvedere Smogory Forest

    Belvedere, 70 cl
    Vodka tillverkad av Dankowskie Diamond råg som växer vid en isklar sjö. Med sina rostade, salta och söta smaker erbjuder denna vodka en komplex och smakrik upplevelse, perfekt ren eller för cocktails.
    I lager
    Belvedere Smogory Forest
    Alkoholtillstånd krävs
    1 140,20 kr/l
    #3460109
    70 cl
    798,14 kr
    0 st

    Vit Chokladsås

    Monin, 189 cl
    Monin vit chokladsås är tillverkad av de bästa ingredienserna och naturliga smaker, vilket gör den till ett utmärkt val för espressobaserade drycker.
    I lager
    Vit Chokladsås
    195,71 kr/l
    #413258
    189 cl
    369,90 kr
    0 st

    Thai Cube Red Curry

    Kitchen Joy, 350 g
    En smakrik red curry med kyckling och jasminris, balanserad med krämig kokosmjölk och en hint av söt basilika. Praktisk och klar att servera, med en subtil hetta som för tankarna till Thailand.
    I lager
    Thai Cube Red Curry
    Fryst
    31,32 kr/st
    #23052750
    6 x 350 g
    187,90 kr
    0 st

    Extra Virgin Olive Oil

    Mino, 750 ml
    Högkvalitativ extra virgin olivolja med rik och fruktig smak. Perfekt för matlagning och sallader.
    Restnoterad hos leverantör
    Extra Virgin Olive Oil
    115,81 kr/st
    #1005603
    12 x 750 ml
    1 389,68 kr
    0 st

    Kalas Cola Hallon 21-Pack

    Triumf Glass
    Isglasspinnar i två smaker: cola och hallon. Levereras i förpackning med 21 individuella glassar, enkla att servera direkt från frysen. Ger svalkande variation vid dessert eller som snabb glasspaus.
    I lager
    Kalas Cola Hallon 21-Pack
    Fryst
    36,48 kr/st
    #20049
    4 x 21 st
    145,90 kr
    0 st

    Jordgubbspuré

    Monin, 1 l
    Jordgubb är en av de mest välkända bland frukter och smaker. Att tillsätta denna välkända smak är enkelt med Jordgubbs puré från Monin.
    I lager
    Jordgubbspuré
    204,90 kr/l
    #413217
    1 l
    204,90 kr
    0 st

    Trocadero Zero

    Trocadero, 33 cl
    Trocadero Zero på burk för restaurang, café och hotell. En sockerfri och festlig läsk med koffein som smakar äpple och apelsin. Riktig favorit sedan 1953.
    I lager
    Trocadero Zero
    5,95 kr/st
    #1309421
    20 x 33 cl
    118,90 kr
    0 st

    Kolasås

    Odense, 250 g
    En krämig och rik kolasås som förhöjer smaken på glass och desserter. Enkel att använda och perfekt för caféer, restauranger och butiker.
    I lager
    Kolasås
    22,83 kr/st
    #102803
    12 x 250 g
    273,90 kr
    0 st

    Blå Skogen

    Wild Drinkmix, 33 cl
    Uppfriskande dryck smaksatt med bärblandning av hallon, svarta vinbär, lime och citron. Perfekt för restauranger, caféer eller butiker som vill erbjuda en unik och smakrik dryck med en balanserad mix av syrlighet och fräschhet.
    I lager
    Blå Skogen
    18,33 kr/st
    #1003
    24 x 33 cl
    439,90 kr
    0 st

    Juice Spenat, Äpple, Ananas & Citron

    Råsaft, 700 ml
    En smakrik blandning av äpple, ananas, spenat och citron, fylld med näring och utan tillsatt socker. Perfekt för frukost eller lunch när du vill ha en frisk och balanserad dryck med rena smaker.
    Beställningsvara - skickas tidigast 9/10
    Juice Spenat, Äpple, Ananas & Citron
    Kyld
    46,92 kr/st
    #7509
    6 x 700 ml
    281,55 kr
    0 st

    Ingrid Marie Cider 2.2%

    Kiviks Musteri, 75 cl
    En frisk och livlig cider gjord på Ingrid Marie-äpplen, med smaker av päron, kiwi och krusbär. Perfekt till lättare rätter som kyckling och sallader.
    I lager
    Ingrid Marie Cider 2.2%
    41,99 kr/st
    #60982
    8 x 75 cl
    335,90 kr
    0 st

    Shakesallad Kyckling/Caesar

    Picadeli, 220 g
    Denna färdiga portionssallad innehåller kyckling, bacon och quinoa med tillhörande dressing. Produkten är utformad för att skakas före förtäring och passar som snabb lunch.
    Färskvara
    Shakesallad Kyckling/Caesar
    Kyld
    43,90 kr/st
    #13605
    220 g
    43,90 kr
    0 st

    Gunpowder

    Whittington
    Ett klassiskt grönt te, Gunpowder. Den typiska smaken av grönt te som vi känns vid i Europa och Nordamerika.
    I lager
    Gunpowder
    8,93 kr/st
    #31498
    15 st
    133,90 kr
    0 st

    Topping Noisette

    Nic, 90 cl
    Ta din smakupplevelse till nästa nivå med en himmelskt god topping som har en karaktäristisk smak av hasselnöt!
    I lager
    Topping Noisette
    226,56 kr/l
    #75-828
    90 cl
    203,90 kr
    0 st

    Brantevikssill

    Klädesholmen, 420 g
    En klassisk inläggning med smak av lök, dill och citronpeppar. Passar perfekt till buffé, högtid eller som smakrik kallrätt året runt.
    I lager
    Brantevikssill
    Flagga Sverige
    MSC-certifierad
    Kyld
    41,61 kr/st
    #344003
    8 x 420 g
    332,90 kr
    0 st

    Nudlar Soba Cup Classic

    Nissin, 90 g
    En smakfull upplevelse från det japanska street food-köket. Dessa oemotståndliga yakisobanudlar med en välsmakande sås ger den perfekta balansen mellan traditionell japansk smak och enkelhet. Nudlarna är snabba och enkla att tillaga, bara tillsätt varmt vatten.
    I lager
    Nudlar Soba Cup Classic
    27,36 kr/st
    #46512
    8 x 90 g
    218,90 kr
    0 st

    Pizzasås

    Mutti, 5 kg
    Denna pizzatoppare ger varje pizza en smakrik upplevelse. Gjord av solmogna italienska tomater och kryddad med örter, passar den perfekt för en autentisk italiensk smak i ditt kök.
    I lager
    Pizzasås
    34,49 kr/kg
    #245007
    2 x 5 kg
    344,90 kr
    0 st

    Chips Chili Cheese

    Gårdschips, 150 g
    Krispigt räfflade chips med smakrik chili och ost! Svensk potatis friterad i rapsolja ger en härlig crunch med perfekt balans mellan hetta och ostig fyllighet.
    I lager
    Chips Chili Cheese
    19,17 kr/st
    #2066
    10 x 150 g
    191,65 kr
    0 st

    Mörk Chokladsås

    Monin, 189 cl
    Monin mörk chokladsås är tillverkad av de bästa ingredienserna och naturliga smaker, vilket gör den till ett utmärkt val för espressobaserade drycker.
    I lager
    Mörk Chokladsås
    137,51 kr/l
    #M103
    189 cl
    259,90 kr
    0 st

    Fruktdryck Berry

    LOWCALY, 1 l
    Bärig fruktdryck utan socker med vitaminberikning. Frisk syra och smak av flera bär. För butik, kiosk och mindre café.
    I lager
    Fruktdryck Berry
    Nyhet
    11,59 kr/st
    #6985
    10 x 1 l
    115,90 kr
    0 st

    Kycklingfond

    Bong, 1 l
    Ljus kycklingfond med välbalanserad smak av kokt kyckling, kött, selleri, salvia och dragon. Höjer smaken på kalla såser och kan med gott resultat användas som grund i de flesta rätter.
    I lager
    Kycklingfond
    179,00 kr/l
    #531615
    1 l
    179,00 kr
    0 st

    Nudlar Orientalisk

    Samyang, 85 g
    Snabbnudlar med en läcker orientalisk smak som ger en smakrik måltid på nolltid. Perfekt för snabba luncher eller menyer.
    I lager
    Nudlar Orientalisk
    5,12 kr/st
    #4
    24 x 85 g
    122,90 kr
    0 st

    Green Curry Paste

    Santa Maria, 110 g
    En smakrik currypasta full av gröna chilifrukter, vitlök och citrongräs. Perfekt som bas i thailändska rätter som soppor, grytor och wok.
    I lager
    Green Curry Paste
    18,99 kr/st
    #200526
    10 x 110 g
    189,90 kr
    0 st

    Shakesallad Kyckling/Soja

    Picadeli, 265 g
    Innehållet består av marinerat svart ris, kyckling och kålmix med en asiatisk dressing. Måltiden blandas genom att skakas i förpackningen.
    Färskvara
    Shakesallad Kyckling/Soja
    Kyld
    43,90 kr/st
    #13607
    265 g
    43,90 kr
    0 st

    Lantbröd Havssalt

    Fazer Bageri, 600 g
    Fazer Lantbröd Havssalt är ett ljust och osötat bröd, bakat med surdeg och en lätt touch av havssalt. Det är perfekt för att göra varje dag lite godare och passar hela familjen. Ett mångsidigt bröd som kan avnjutas till frukost, som en del av en härlig soppa eller rostat för extra smak.
    I lager
    Lantbröd Havssalt
    Fryst
    29,56 kr/st
    #145025
    7 x 600 g
    206,93 kr
    0 st

    Zero Pear

    Vitamin Well, 50 cl
    Zero Pear är en frisk och fruktig törstsläckare med smak av päron och en hint av citron. Helt utan socker och konserveringsmedel, samt berikad med vitaminer. Drycken innehåller heller ingen kolsyra.
    Slutsåld – skickas tidigast 8/10
    Zero Pear
    15,74 kr/st
    #1300
    12 x 50 cl
    188,90 kr
    0 st

    Dippmix Ranch

    OLW, 24 g
    OLWs bästsäljande dippmix! Den fräscha smaken av tomat och lök passar till de flesta chips-smaker, och förutom dipp kan man även använda den i salladsdressing. Förhöj kundernas fredagsmys genom att erbjuda den klassiska dipp-smaken i sortimentet.
    I lager
    Dippmix Ranch
    5,99 kr/st
    #5460100444
    16 x 24 g
    95,90 kr
    0 st

    Pepperoni

    Forza Pizza, 490 g
    En fryst napolitansk pizza med smakrik pepperoni, bakad på biscotti-sten och jäst i 24 timmar. Den har en luftig kant och en tunn botten, med noggrant avvägda ingredienser för bästa smak.
    I lager
    Pepperoni
    Fryst
    70,62 kr/st
    #2
    16 x 490 g
    1 129,90 kr
    0 st

    Snackskorv Kalamata

    Fontana, 50 g
    En liten smakrik snacks­korv gjord på svenskt kött med tydlig ton av oliver. Äts kall och passar som enkelt tillbehör till dryck.
    I lager
    Snackskorv Kalamata
    25,00 kr/st
    #82209
    24 x 50 g
    599,90 kr
    0 st

    Extra Mature Cheddar 35% Hårdost

    Castello, 200 g
    Lagrad hårdost i bit med fyllig smak och fast konsistens efter minst 17 månaders lagring. Passar på ostbricka eller som ingrediens i rätter som pasta, gratänger och omeletter.
    Slutsåld – skickas tidigast 8/10
    Extra Mature Cheddar 35% Hårdost
    Kyld
    45,99 kr/st
    #69981
    10 x 200 g
    459,90 kr
    0 st

    White Edition

    Red Bull, 25 cl
    White edition är en del av Red Bulls edition serie med spännande smaker och utgör ett utmärkt komplement med sin coconut och blueberry-smak. Red Bull innehåller uppiggande ingredienser såsom koffein, taurin, sockerarter och B-vitaminer.
    I lager
    White Edition
    12,08 kr/st
    #240500
    24 x 25 cl
    289,90 kr
    0 st

    Marabou Bubblig Mjölkchoklad

    Marabou, 60 g
    Marabou Bubblig Mjölkchoklad är den andra dimensionen mjölkchoklad. Svårt att tro att lite luft kan göra stor skillnad med smaken blir unik och smakar utsökt
    Slutsåld – skickas tidigast 6/10
    Marabou Bubblig Mjölkchoklad
    18,74 kr/st
    #916404
    20 x 60 g
    374,90 kr
    0 st

    Thai Cube Panang Curry

    Kitchen Joy, 350 g
    En krämig Panang-curry som kombinerar kyckling och kokosmjölk för en mild men smakrik upplevelse. Serverad med jasminris och fylld med autentiska thailändska kryddor för en perfekt balans.
    I lager
    Thai Cube Panang Curry
    Fryst
    31,32 kr/st
    #23052746
    6 x 350 g
    187,90 kr
    0 st

    Chilipulver

    Santa Maria, 41 g
    Ett smakrikt chilipulver med mild hetta som passar utmärkt i grytor, färsrätter och på grillat. Perfekt för att ge extra smak till både vardagsrätter och kryddstarka måltider.
    I lager
    Chilipulver
    15,82 kr/st
    #101417
    6 x 41 g
    94,90 kr
    0 st

    Loka Päron

    Loka, 1.5 l
    En kolsyrad dryck med smak av päron och en hint av citron som passar perfekt i butikens dryckessortiment. Sockerfri och kalorifri – ett fräscht alternativ som tilltalar kunder som söker något lätt och uppfriskande.
    I lager
    Loka Päron
    13,11 kr/st
    #1012443
    8 x 1.5 l
    104,90 kr
    0 st

    Sandwich Mozzarella Pesto

    Picadeli, 220 g
    En smakrik sandwich med krämig mozzarella, pestokräm och semitorkad tomat. Perfekt för caféer som söker ett lättserverat och balanserat alternativ till lunch eller mellanmål.
    Färskvara
    Sandwich Mozzarella Pesto
    Kyld
    38,90 kr/st
    #13410
    220 g
    38,90 kr
    0 st

    Päron Alkoholfri

    Somersby, 33 cl
    Alkoholfri cider från Somersby. En god och uppfriskande dryck med smak av päron, melon och vanilj.
    I lager
    Päron Alkoholfri
    12,04 kr/st
    #20130
    24 x 33 cl
    288,90 kr
    0 st

    Fläder & Hallon

    Wellibites, 70 g
    Ett veganskt och sockerfritt godis med färger från frukt och grönt. Innehåller 40% färre kalorier än vanligt godis, perfekt för hälsomedvetna!
    I lager
    Fläder & Hallon
    20,56 kr/st
    #88530367
    16 x 70 g
    328,90 kr
    0 st

    Skivad Gouda Ost 28%

    Wernerssons Ost, 300 g
    Färdigskivad goudaost med mild och rund smak. Smidig, mellanhård ost från Holland med 28 % fetthalt. För smörgåsar och kalla tallrikar.
    I lager
    Skivad Gouda Ost 28%
    Flagga Sverige
    Kyld
    33,12 kr/st
    #26436
    16 x 300 g
    529,90 kr
    0 st

    BBQ Sauce Korean Style

    Santa Maria, 1000 g
    BBQ Sauce Korean Style från Santa Maria är en mycket smakrik sås som är redo för servering.
    I lager
    BBQ Sauce Korean Style
    Vegan
    114,90 kr/kg
    #200518
    1000 g
    114,90 kr
    0 st

    Veggie Halloumi Hotpot

    Felix, 370 g
    Felix Creamy Halloumi Hotpot är grym lösning lösningen när man vill njuta av en smakrik och hälsosam måltid med asiatiska smaker. Passar utmärkt som en mättande lunch eller när man är sugen på något gott och näringsrikt.
    I lager
    Veggie Halloumi Hotpot
    Fryst
    46,61 kr/st
    #454008002
    8 x 370 g
    372,90 kr
    0 st

    Färdiggrillad Gyros

    Kalmar Kebab, 1 kg
    Saftig och kryddig gyros från ett familjeföretag med över 25 års erfarenhet. Gjord av högkvalitativt griskött med smakrik marinad. Perfekt för en autentisk touch av Medelhavet.
    I lager
    Färdiggrillad Gyros
    Fryst
    115,90 kr/kg
    #303
    1 kg
    115,90 kr
    0 st

    Sporty mix

    Nutisal, 60 g
    En smakrik mix av nötter och bär som torrostats för extra krispighet. Naturliga smaker utan tillsatt salt gör den till ett perfekt snacks för pausen eller picknicken.
    I lager
    Sporty mix
    16,21 kr/st
    #1004992B
    14 x 60 g
    226,90 kr
    0 st

    Grönsaksfond

    Fantasty, 1 l
    En smakrik grönsaksfond från Fantasty. Deras serie är helt utan onödiga smaktillsatser vilket gör att den goda smaken av grönsaker verkligen tränger fram.
    I lager
    Grönsaksfond
    112,42 kr/l
    #53055
    1 l
    112,42 kr
    0 st

    Grönt Äpplesyrup

    Monin, 70 cl
    Smak av nyskurna Granny Smith äpplen; bitterhet, söthet och saftig smak av grönt äpple. Krispigt uppfriskande. Passar i drinkar, sodas, lemonader, te, frukt-punsch och smoothies.
    I lager
    Grönt Äpplesyrup
    174,14 kr/l
    #413423
    70 cl
    121,90 kr
    0 st

    Olivolja Vit Tryffel

    Zeta, 100 ml
    Denna olivolja med vit tryffelarom ger rätterna en fyllig och sofistikerad smak. Perfekt att ringla över risotto, grönsaker eller svamprätter.
    I lager
    Olivolja Vit Tryffel
    35,82 kr/st
    #1520
    12 x 100 ml
    429,90 kr
    0 st

    Paneng Red Curry

    Santa Maria, 32 g
    Denna kryddblandning ger en autentisk röd curry med perfekt balans mellan hetta och sötma. En smakrik och färgstark bas för klassisk thailändsk matlagning.
    I lager
    Paneng Red Curry
    12,24 kr/st
    #3443
    12 x 32 g
    146,90 kr
    0 st

    Couscous Kyckling 6 mån

    Semper, 190 g
    En grönare barnmåltid med mild och balanserad smak! Couscous, kyckling och basilika kombineras med minst 50 % grönsaker.
    I lager
    Couscous Kyckling 6 mån
    17,83 kr/st
    #9770
    12 x 190 g
    213,90 kr
    0 st

    Matvaror

    Torrvaror
    Bakprodukter (118)Pasta & Nudlar (94)Ris & Gryn (41)Frön & Kärnor (27)Granola (15)
    Visa alla produkttyper
    Konserver & Inläggningar
    Grönsakskonserv (98)Oliver (30)Bönor (26)Kokosgrädde & Kokosmjölk (10)Fiskkonserver (9)
    Visa alla produkttyper
    Smaksättning
    Kryddor (311)Fond (27)Marinad & Glaze (22)Buljong (20)Honung, Sirap & Sötningsmedel (17)
    Visa alla produkttyper
    Olja, Vinäger & Sås
    Sås (279)Olja (59)Sylt, Mos, Marmelad & Gelé (40)Vinäger (24)Ketchup (22)
    Visa alla produkttyper
    Bröd
    Frallor & Portionsbröd (74)Tortilla & Taco (34)Limpor (28)Hamburgerbröd (21)Pitabröd & Tunnbröd (12)
    Visa alla produkttyper
    Ost, Mejeri & Ägg
    Ost (256)Yoghurt (60)Grädde (53)Smör (51)Mjölk (50)
    Visa alla produkttyper
    Frukt & Grönt
    Grönsaker (123)Frukt (58)Rotfrukter (48)Bär (47)Färska örter & Kryddor (20)
    Visa alla produkttyper
    Kött & Fågel
    Fläskkött (85)Kyckling (76)Nötkött (50)Hamburgare (30)Färs (29)
    Visa alla produkttyper
    Chark & Delikatess
    Korv (177)Ölkorv (61)Skinka (60)Salami (47)Bacon & Fläsk (31)
    Visa alla produkttyper
    Fisk & Skaldjur
    Fisk (106)Skaldjur (35)Kaviar (6)Fiskkonserver (3)Musslor (3)
    Visa alla produkttyper
    Vegetariskt
    Hamburgare (22)Filéprodukter (16)Korv (15)Färs (14)Köttbullar (11)
    Visa alla produkttyper
    Färdiglagat
    Färdiglagade måltider (214)Pizza (129)Måltids komponenter (72)Pommes frites (30)Pannkakor, Plättar & Våfflor (24)
    Visa alla produkttyper
    Juice, Saft & Hälsodrycker
    Soppa & Kräm (1)
    Visa alla produkttyper
    Bakverk & Dessert
    Bullar & längder (1)
    Visa alla produkttyper

    Snacks

    Chark & Delikatess
    Julgåvor (3)
    Visa alla produkttyper
    Färdiglagat
    Färdiglagade måltider (1)
    Visa alla produkttyper
    Bakverk & Dessert
    Kakor & Söta kex (134)Kondisbitar (99)Tårtor & Dessertpaj (95)Mjuka kakor (64)Muffins (35)
    Visa alla produkttyper
    Godis & Choklad
    Choklad (388)Godis (346)
    Visa alla produkttyper
    Chips & Salta Snacks
    Chips (220)Nötter (121)Ostbågar & Former (65)Salta Kex (37)Popcorn (27)
    Visa alla produkttyper
    Bars & Hälsosnacks
    Bars (218)Torkad frukt (55)Proteinpulver & Tillskott (32)Pudding (9)Gröt (2)
    Visa alla produkttyper
    Glass & Tillbehör
    Kulglass (251)Pinnglass (173)Glassås & Strössel (48)Mjukglass (24)Rån & Bägare (17)
    Visa alla produkttyper
    Tuggummin & Tabletter
    Halstabletter (27)Tuggummin (26)Energitabletter (1)
    Visa alla produkttyper
    Smörgåsar & Snabblunch
    Smörgåsar färdiga (47)Smörgåstårtor (14)Wraps & Burritos (11)
    Visa alla produkttyper
    Snus
    Snus (19)
    Visa alla produkttyper

    Dryck

    Kaffe, Te & Choklad
    Kaffe (266)Te (163)Iskaffe (34)Chokladdryck (25)Iste (19)
    Visa alla produkttyper
    Juice, Saft & Hälsodrycker
    Fruktdryck (143)Juice (115)Lemonad (59)Must (38)Saft (38)
    Visa alla produkttyper
    Läsk, Kolsyrat & Stilla
    Läsk & Soda (313)Vatten (108)Cider (20)
    Visa alla produkttyper
    Energi- & Sportdrycker
    Energidrycker (298)Funktionsdryck (157)Proteinshakes (64)
    Visa alla produkttyper
    Drinkmixers
    Syrup (49)Tonic (30)Is (24)Drink & Mocktail (13)
    Visa alla produkttyper
    Öl, Vin & Sprit
    Vin (139)Sprit (115)Öl (46)Drink & Mocktail (26)Cider (6)
    Visa alla produkttyper

    Tillbehör

    Djur & Barn
    Barnmat (42)Hundgodis (21)Blöjor (17)Kattmat (15)Hundmat (9)
    Visa alla produkttyper
    Torkpapper & Kvittorullar
    Torkpapper (21)Toalettpapper (17)Dispensers (12)Kvittorullar (4)
    Visa alla produkttyper
    Städning & Rengöring
    Rengöringsmedel (94)Städutrustning (29)Maskindiskmedel (21)Sköljmedel (16)Tvättmedel (14)
    Visa alla produkttyper
    Påsar, Handskar & Matfilm
    Påsar (47)Matfilm & Aluminiumfolie (20)Handskar (9)
    Visa alla produkttyper
    Förpackningar & Takeaway
    Matboxar & Lock (79)Engångsartiklar (59)Muggar & Lock (40)Pizzakartonger (9)Transportlådor (3)
    Visa alla produkttyper
    Servetter & Dukning
    Servetter (63)Ljus (21)Bordsdukar (5)Dispensers (1)
    Visa alla produkttyper
    Köks- & Serveringsutrustning
    Köksredskap (59)Kantiner & Tillbehör (29)Porslin & Glas (19)Reservdel kaffebryggare (18)Kaffebryggare (15)
    Visa alla produkttyper
    Kontors- & Butiksutrustning
    Kontorstillbehör (22)Skyltar & Märkning (17)Arkivering & Organisation (14)Pennor (12)Papper & Block (11)
    Visa alla produkttyper
    Apotek
    Första Hjälpen (52)Sex & Lust (28)Mensskydd (20)Hårborttagning (13)Vätskeersättning (9)
    Visa alla produkttyper
    Tvål & Hygien
    Bad- & Duschprodukter (70)Munvård (59)Handtvålar (56)Hygienartiklar (52)Hudkräm (22)
    Visa alla produkttyper
    Hem & Fritid
    Leksaker (66)Fest & Kalas (19)Glödlampor (19)Batterier (16)Brandskyddsutrustning (13)
    Visa alla produkttyper
    Köp- och leveransvillkor

    Beställningar före lunch skickas samma dag och levereras normalt dagen efter, om du befinner dig mellan Ystad och Uppsala. Vi tar väl hand om dina personuppgifter och tar din personliga integritet på största allvar.

    Läs våra användarvillkor Läs vår sekretesspolicy

    Kundservice

    Du hittar svaret på några av de vanligaste frågorna och kontaktmöjligheter till oss via knappen här nedanför.

    Gå till Kundservice

    Information

    • Om oss
    • Vanliga frågor
    • Kundservice
    • Nyheter
    • Bli kund
    • Återställ lösenord
    • Klimatkompenserad transport
    • För investerare
    • Mixpallen

    Sortiment

    • Våra leverantörer
    • Bli leverantör
    • Alla produkter
    • Kampanjer
    • Out of Date
    • Produkttips

    Grossist för

    • Restaurang
    • Cafe
    • Hotell & konferens
    • Kontor/arbetsplats
    • Gym/träning/förening
    • Dagligvaruhandel
    • Livsmedelsproduktion
    • Offentlig verksamhet
    • Servicehandel
    • Detaljhandel
    • Grossist

    Öppen handel

    • Alternativ livsmedelsgrossist
    • Rikstäckande grossist
    • Referenskunder
    • Välj ditt pris

    © 2026 OUT OF HOME AB. ALLA RÄTTIGHETER FÖRBEHÅLLES.

    OUT OF HOME AB
    LAGERGATAN 1
    415 11 GÖTEBORG
    ORG. NUMMER: 556614-6584